Piknik Rodzinny w Głojscach

W niedzielę 5 czerwca br. odbył się Piknik Rodzinny w Głojscach zorganizowany przez Szkołę Podstawową  wraz z Radą Rodziców w Głojscach. Zaproszonych gości i wszystkich rodziców z dziećmi, którzy przybyli na piknik przywitała  dyrektor szkoły Elżbieta Knap. W pikniku uczestniczył zastępca Burmistrza Dukli Łukasz Piróg i radna Rady Miejskiej w Dukli  z Głojsc  Ewa Dubiel.

Piknik rozpoczął się bardzo bogatym programem artystycznym przygotowanym przez przedszkolaków i uczniów. Były inscenizacje i śpiew z podkładem muzycznym, również na żywo. Oferta pikniku była bardzo bogata, można było zakupić różne posiłki, ciasta, napoje, soki owocowo-warzywne, wirtualnie pospacerować ścieżką historyczno-przyrodniczą „Po Dukli”, a także pozjeżdżać na  zjeżdżalni dmuchanej.  Dużym powodzeniem cieszyła się loteria fantowa, tym bardziej że wszystkie podpisane losy uczestniczyły później w losowaniu nagród dodatkowych i nagrody głównej.

Pogoda jak zwykle na pikniku w Głojscach dopisała, zatem była to wyjątkowa okazja do dobrego spędzenia wolnego czasu z dziećmi i najbliższymi. A wszystko to dzięki hojności sponsorów, za co Dyrektor Szkoły i cała społeczność Głojsc bardzo serdecznie dziękuje.

Więcej zdjęć w galerii...

2022-06-07