Ferie zimowe 2012

W kinie "Promień", od 30 stycznia do 10 lutego, odbywały się zajęcia zorganizowane w ramach ferii zimowych inicjatorem, których był Ośrodek Kultury. Zarówno w pierwszym jak i w drugim tygodniu zajęcia z dziećmi prowadzili instruktorzy dukielskiego OK, którzy każdy dzień w godzinach od 10.00 do 14.00 organizowali czas dla dzieci. W przeciągu dwóch tygodni w ramach zajęć odbyły się m.in. warsztaty kulinarne gdzie dzieci własnoręcznie przygotowały sałatkę owocową, piekły gofry, zajęcia plastyczne z rysunku i rzeźby z papieru, zajęcia sportowo - rekreacyjne z grą wirtualną, konkursy, seanse filmowe a najważniejszym punktem i prawdopodobnie najbardziej wyczekiwanym był wyjazd na basen do Krosna. W programie przewidziano również kulig jak i konkurs rzeźby ze śniegu, ale ze względu na temperaturę nie zostały zrealizowane. Dzieci każdy dzień mogły liczyć na gorącą herbatę i skromny poczęstunek. W ostatnim dniu ferii nagrodzeni zostali najwytrwalsi a każdy z uczestników otrzymał pamiątkowy dyplom. W przeciągu dwóch tygodni gościliśmy 33 chętnych do wspólnej zabawy i pracy młodych ludzi. W ramach przerwy zimowej zaczął działalność klub gry wirtualnej, każdy dzień w godz. 16.00 do 20.00 oprócz zajęć południowych dzieci i młodzież mogli korzystać z tej formy spędzania czasu wolnego.

Więcej zdjęć w galerii OK

Norbert Uliasz