Wysoki poziom przeglądu

W tym roku odbył się już VII Gminny Przegląd Dorobku Kulturalnego Szkół Podstawowych i Gimnazjów. Wzięło w nim udział 5 zespołów szkół. Każda szkoła przedstawiła wybraną przez siebie prezentację z dorobku kulturalnego z bieżącego roku szkolnego lub montaż różnych kulturalnych wydarzeń szkolnych czym spełniły wymogi regulaminowe.
Komisja w składzie:
Małgorzata Walaszczyk Faryj, Norbert Uliasz i Mirosław Matyka miała trudne zadanie, bowiem w tym roku poziom poszczególnych występów, ich walory artystyczne i profesjonalizm wykonania był bardzo wysoki. Młodzi wykonawcy porażają swoim zaangażowaniem, odwagą sceniczną, talentem i ciężką pracą i należą się wielkie brawa. Również opiekunom i nauczycielom należą się wyrazy podziękowania za dotychczasową pracę. Nie pozostaje nic innego tylko życzyć im takiego zapału na przyszłe lata.
Komisja postanowiła przyznać następujące wyróżnienia i miejsca w tegorocznym przeglądzie:

• ZSP w Jaśliskach - wyróżnienie,
  • ZSP w Łęki Dukielskie - wyróżnienie,
  • ZSP w Jasionce - 3. miejsce
  • ZSP w Iwli - 2. miejsce
  • ZSP w Wietrznie - 1. miejsce
Szkole z Wietrzna gratulujemy!

Dodatkowo komisja postanowiła nagrodzić wyróżnieniem za indywidualność sceniczną trzy osoby spośród uczestników przeglądu: Magdalenę Bożętkę i Aleksandrę Bożętkę z ZSP w Iwli i Kamilę Kulę z ZSP w Jasionce. Nagrodzonym i uczestnikom gratulujemy!

Więcej zdjęć na stronie Ośrodka Kultury

MM