„WIOSNA W REGIONACH” Z TVP3 RZESZÓW

W sobotę, 28 kwietnia w Przemyślu zainaugurowany zostanie  cykl „Wiosna w regionach” emitowany na ogólnopolskiej antenie TVP3 i regionalnej antenie TVP3 Rzeszów. Programy realizowane „na żywo” mają przekonać widzów, że Podkarpacie to jedno z najbardziej atrakcyjnych turystycznie miejsc w Polsce. Podczas długiego weekendu majowego  obok transmisji z Przemyśla ukażą się także telewizyjne relacje z Krosna, Rzeszowa i Dukli.

„Wiosna w regionach” to kontynuacja znanych cykli programów turystycznych „Zima w regionach” i „Lato w regionach”. W niemal każdy weekend dziennikarze rzeszowskiego oddziału TVP będą odwiedzać kolejne miejscowości województwa podkarpackiego, relacjonować duże imprezy plenerowe, propagować rekreację na świeżym powietrzu, rozmawiać z ciekawymi gośćmi i kosztować miejscowych specjałów. Realizacja programów „na żywo” w terenie to także okazja do spotkań z widzami. W miejscowościach, do których zawita Telewizja Rzeszów, stanie „Miasteczko telewizyjne”. Widzowie będą mogli zobaczyć pracę dziennikarzy i ekip technicznych, porozmawiać  z twórcami programów i znanymi z ekranu prezenterami, a także poznać nowe technologie telewizyjne. Dla gości przygotowano przenośne wystawy, materiały promocyjne, pokazy, konkursy, gry i zabawy.

DUKLA  -  SOBOTA 5 MAJA

5 maja TVP3 Rzeszów zaprasza do Dukli. To historyczne miasteczko położone u stóp Góry Cergowej często nazywane jest „Wrotami Karpat”. To idealne miejsce do wycieczek rowerowych. Od 4 do 6 maja odbywać się będzie Dukla Wolf Race wyścig rowerowy, którego trasa przebiega przez dzikie zakątki Beskidu Niskiego.

Relacje z Dukli 5 maja w TVP3 Rzeszów o godz. 11.30 i 17.45 oraz w TVP3 o godz. 12.05, 14.00, 15.20 i 17.15.

Wszystkie odcinki z cyklu „Wiosna w regionach” można oglądać także online przez mobilną aplikację TVP Stream, na stronie www.rzeszow.tvp.pl oraz na profilach społecznościowych stacji.

2018-04-30